Prof. univ. dr. Ciucurel Constantin

constantin.ciucurel@upit.ro

0348453344

 

 

 

Conf. univ. dr. Man George Mihail

george.man@upit.ro

 

 

 

 

Conf. univ. dr. Tase Adrian

adrian.tase@upit.ro

 

 

 

 

Conf. univ. dr. Bădescu Victor

victor.badescu@upit.ro

0348453344

 

 

 

Şef lucrări dr. Costache Dana Mihaela

 

 

 

Şef lucrări dr. Barbu Cornelia

cornelia.barbu@upit.ro

 

 

 

 

Şef lucrări dr. Săndulescu Camelia

camelia.sandulescu@upit.ro

 

 

 

 

Şef lucrări dr. Honţaru Sorina Octavia

 

 

 

Şef lucrări dr. Popescu Viola

viola.popescu@upit.ro

 

 

 

 

Lect. univ. dr. Tătaru Ana Maria

anamaria.tataru@upit.ro

0348453344

 

 

 

Lect. univ. dr. Toma Ştefan

stefan.toma@upit.ro

0348453344

 

 

 

Lect. univ. dr. Trăilă Horia

horia.traila@upit.ro

0348453344

 

 

 

Lect. univ. dr. Rabolu Elena

elena.rabolu@upit.ro

0348453344

 

 

 

Lect. univ. dr. Fieroiu Emil

emil.fieroiu@upit.ro

0348453344

 

 

 

Lect. univ. dr. Dumitru Andrei

andrei.dumitru@upit.ro

0348453344

 

 

 

Lect. univ. dr. Iconaru Elena Ioana

ioana.iconaru@upit.ro

0348453344

 

 

 

Lect. univ. dr. Necşoi Ioana Cristina

cristina.necsoi@upit.ro

0348453344

 

 

 

Şef lucrări dr. Diaconescu Dan Corneliu

dand.diaconescu@upit.ro

 

 

 

 

 

Asist. univ. dr. Udrişte Angelică Mihai

mihai.udriste@upit.ro

 

 

 

 

Asist. univ. drd. Lăpuşescu Georgiana Petruţa

georgiana.lapusescu@upit.ro

 

 

 

Prep. univ. drd. Tudor Mariana Ionela

mariana.tudor@upit.ro

0348453344

 
Toate drepturile rezervate Universitatea din Pitesti
fotograflaborator foto